Nabídka Výživového poradenství

V rámci výživového poradenství nabízím odborné a nutno zdůraznit individuální poradenství při léčbě obezity, v oblasti redukční a sportovní výživy, pro ty, kteří pracují na směnný provoz a také pro všechny ty, kteří se chtějí racionálně stravovat bez nutnosti nákupu potravinových doplňků. To vše včetně měření na bioimpedančním přístroji InBody 230.Konzultace a nutriční plán on-line službou přes SKYPE (WEBKAMERU)


Moje služby - KONZULTACE (výživové i terapeutické) A NUTRIČNÍ PLÁNY NA MÍRU nabízím i pro ty, co nemají možnost navštívit moji poradnu ve Zlíně. Tyto služby provozuji on-line formou SKYPE (webkamera) nebo telefonicky. 

Svoji praxi uplatňuji v rámci celé ČR i za hranicí naší republiky (např. Velká Británie, Dánsko, Slovensko....).

Jak spolupráce probíhá:

Nejlépe je mi zavolat na číslo 606 731 692, kde si předáme informace o co vám konkrétně jde, resp. vám pomohu určit, co by jste nejlépe aktuálně potřebovali.

Protože "nevařím z vody" :-) a potřebuji pro svoji práci důležité informace, základem je zajistit si z vaší strany ve vašem městě analýzu těla na InBody 230, kterou mi následně pošlete a já vám pošlu potřebný formulář pro konkrétní službu.

Po té zašlu fakturu k proplacení, odsouhlasíme si daný termín a čas konzultace a SPOLUPRÁCE MŮŽE ZAČÍT. :-)

Cena služby viz CENÍK.

sk


Partneři projektu