KONZULTACE PŘES VÝŽIVU

Aby nám naše tělo pomáhalo celý život :-), je dobré mu rozumět a dát mu co v danou chvíli potřebuje. Je laické myslet si, že tato spokojenost stačí jen, když upravím svůj jídelníček. I když tímto začít, může být skvělý začátek. Spolu s tímto je nejlepší dát do rovnováhy i pohyb a pokud se k tomu přidá i hlava, pak je to investice, která je pro nás nejlepší a vyplatí se do konce života. 

Je to komplex péče, který vám můžu poskytnout a navíc vás naučím tomu všemu jednoduše a rychle rozumět. Tím získáte svobodu a už na nikom nebudete závislí. Toto vše si můžete kontrolovat a mít jistotu správné cesty díky měření na lékařském přístroji InBody 230 (tělesná a mentální analýza), kterému budete také rozumět, protože vás to naučím. :-)Zelené potraviny - MLADÝ JEČMEN A CHLORELA


Zelené potraviny jsou řazeny mezi tzv. superpotraviny.

Z

Jedním z důvodů, proč se na tyto potraviny pějí ódy, je stále více se rozšiřující názor na to, že naše strava by měla obsahovat velký podíl rostlinné složky ideálně v syrovém stavu. Jedině tak mají potraviny možnost si zachovat dostatek vitamínů, minerálů a enzymů.

Obezita a nadváha hýbe světem, ale přitom je většina lidí podvyživená. Vyčerpaná, chemicky ošetřená půda nám ani za předpokladu doporučované pěti dávek zeleniny a ovoce nemůže dodat to, co tělo opravdu potřebuje. Ekologicky vypěstovaná zelenina a ovoce je špatně dostupná a finančně náročná.

Zelené potraviny, mezi které patří např. Mladý ječmen, sladkovodní řasy Chlorella nám však mohou pomoci tuto situaci vyřešit. Mají silné antioxidační vlastnosti, obsahují v ideálním poměru takřka všechny živiny nutné ke správnému fungování těla, jako jsou vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny včetně těch esenciálních, enzymy, fytolátky (především chlorofyl), kyselinu listovou i vlákninu.

Jedna lžička prášku z mladého ječmene nám dodá to, co dvě velké hlavy ekologicky vypěstované brokolice.

Chlorella i mladý ječmen mají významné detoxikační schopnosti. Chlorella Pyrenoidosa (nebo-li říční řasa) má schopnost vázat na sebe nebezpečné látky a odvádět je pryč z těla.

Mladý ječmen je zásobárnou přírodních antioxidantů, které vychytávají volné radikály (ty jsou hlavní příčinou poškození DNA a následného vzniku nádorových onemocnění).

Oba přípravky snižují kyselost organismu, posilují imunitu a mají protizánětlivé účinky. 

Mladý ječmen

Tento zelený prášek se po smíchání s vodou mění na jasně zelenou tekutinu. Je to nápoj živý, plný enzymů, vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin. Je ideálním pro nastartování detoxikace organismu, díky obsahu antioxidačních látek zpomaluje buněčné stárnutí a snižuje riziko vzniku rakoviny. Příznivě ovlivňuje trávení, působí proti zácpě. Harmonizuje organismus.

Má pozitivní vliv i na krevní obraz. Díky vysokému obsahu železa a chlorofylu účinkuje protisrážlivě, zabraňuje tvorbě aterosklerózy, kardiovaskulárních chorob.

Více informací ZDE

Chlorella Pyrenoidosa

CHlorella je zelená sladkovodní řasa, která obsahuje široké spektrum vitamínů, minerálů a stopových prvků, 60% bílkovin, 19 aminokyselin, chlorofyl. Stejně jako mladý ječmen je skvělá při detoxikaci organismu. Zajímavá je i pro svůj specifický obsah vlákniny – ta je třívrstvá a má schopnost vázat na sebe toxický odpad a odvádět ho z těla. Mechanicky jej strhává a tím ulehčí i trávicímu traktu (ve střevech je až 12kg usazenin). Může tedy dojít i k úbytku na váze. Nezhubnete sice tuk, ale zbavíte se velkého množství odpadu.

Více informací ZDE

V případě vašeho osobního zájmu mě můžete kontaktovat a ráda vás s těmito "potravinami" osobně seznámím. :-)

spPartneři projektu