KONZULTACE PŘES VÝŽIVU

Aby nám naše tělo pomáhalo celý život :-), je dobré mu rozumět a dát mu co v danou chvíli potřebuje. Je laické myslet si, že tato spokojenost stačí jen, když upravím svůj jídelníček. I když tímto začít, může být skvělý začátek. Spolu s tímto je nejlepší dát do rovnováhy i pohyb a pokud se k tomu přidá i hlava, pak je to investice, která je pro nás nejlepší a vyplatí se do konce života. 

Je to komplex péče, který vám můžu poskytnout a navíc vás naučím tomu všemu jednoduše a rychle rozumět. Tím získáte svobodu a už na nikom nebudete závislí. Toto vše si můžete kontrolovat a mít jistotu správné cesty díky měření na lékařském přístroji InBody 230 (tělesná a mentální analýza), kterému budete také rozumět, protože vás to naučím. :-)Kulturistická soutěž v kategorii BIKINY FITNESS


Vážné zájemkyně o soutěž v kategorii "BIKINY FITNESS", ale i zájemce (z řad mužů) na soutěže V KULTURISTICE připravím a pomohu přivézt na pódium.

Připravím výživu i tréninkové plány dle potřeby a přání. 

Moje svěřenkyně LUCIE JUŘIČKOVÁ vyhrála 1.místo v soutěži "Mistrovství Moravy a Slezska 2014" a 3.místo na "Mistrovství ČR 2014".

MAGDALENA ŠAFÁŘOVÁ vyhrála v roce 2014 v Brně 3.místo v pohárové soutěži "GP Fitness Brno".

ERIKA ZÁBOJNÍKOVÁ vyhrála v roce 2015 v Ostravě 6.místo na "Mistrovství Moravy a Slezska 2015" a tím se probojovala dále a účastnila se "Mistrovství ČR 2015".

_MG_0781_____500

IMG_0236_____500

4_____500

Magda___af____ov_______men____

Erika_Z__bojn__kov___9


Partneři projektu