KONZULTACE PŘES VÝŽIVU

Aby nám naše tělo pomáhalo celý život :-), je dobré mu rozumět a dát mu co v danou chvíli potřebuje. Je laické myslet si, že tato spokojenost stačí jen, když upravím svůj jídelníček. I když tímto začít, může být skvělý začátek. Spolu s tímto je nejlepší dát do rovnováhy i pohyb a pokud se k tomu přidá i hlava, pak je to investice, která je pro nás nejlepší a vyplatí se do konce života. 

Je to komplex péče, který vám můžu poskytnout a navíc vás naučím tomu všemu jednoduše a rychle rozumět. Tím získáte svobodu a už na nikom nebudete závislí. Toto vše si můžete kontrolovat a mít jistotu správné cesty díky měření na lékařském přístroji InBody 230 (tělesná a mentální analýza), kterému budete také rozumět, protože vás to naučím. :-)Konzultace a pomoc ON-LINE


Služby je možné využívat i ON-LINE nebo přes telefon.

Patří k nim:

  • KONZULTACE PŘES VÝŽIVU A POHYB
  • ODSTRANĚNÍ BLOKŮ BRÁNÍCÍCH VÝSLEDKU
  • SESTAVENÍ TRÉNINKŮ

 

Jak spolupráce probíhá:

Nejlépe je mi zavolat na číslo 606 731 692, kde si předáme informace o co vám konkrétně jde, resp. vám pomohu určit, co by jste nejlépe aktuálně potřebovali.

Protože "nevařím z vody" :-) a potřebuji pro svoji práci důležité informace, základem je zajistit si z vaší strany ve vašem městě tělesnou a mentální analýzu těla na InBody 230, kterou mi následně pošlete a já vám pošlu potřebný dotazník pro konkrétní službu.

Po té zašlu fakturu k proplacení, odsouhlasíme si daný termín a čas konzultace a SPOLUPRÁCE MŮŽE ZAČÍT. :-)

Cena služby viz CENÍK.

sk


Partneři projektu