Vedení k cíli - Koučink a Odstranění bloků bránících dosažení cíle


Všechny odpovědi, které chceme znát máme všichni vždy v sobě, občas jen potřebujeme někoho, kdo nám s tím pomůže. Nejefektivnější způsob, jak zlepšit kvalitu svého života je fakt, že si na vše musí každý přijít sám - zkušenosti jsou nepřenosné.

Koučink výživový i mentální poskytuji buď jednorázový nebo dlouhodobý a výsledky pravidelně monitoruji pro klineta skrze měření na InBody 230. Klient rozumí skrz moje vysvětlení jak k výsledkům přišel a proc. Tímto monitoringem vidíme, proč jsou výsledky na těle právě takové, jaké v danou dobu jsou. TĚLO JE DOKONALÁ INFORMACE a veškerá fyzická i psychická disharmonie se ukazuje na všech částech našeho těla.

To stejné platí u mé práce pro ODSTRAŇOVÁNÍ BLOKŮ BRÁNÍCÍCH DOSAŽENÍ CÍLE...mentální bloky jsou daleko větší problém, než tuk na těle jako takový a i když se nám podaří např. zhubnout za určitou dobu, většinou se zatučnění na těle opakuje. Proto je ČASTO DŮLEŽITĚJŠÍ JÍT DO PODSTATY PROBLÉMU a následně, jakmile dojde k odstranění, pak i TĚLO REAGUJE POZITIVNĚ A TUKY NEJEN, ŽE ODSTRANÍME, ALE HLAVNĚ SE UŽ ZATUČŇOVÁNÍ PŘESTANE OPAKOVAT. U klienta dochází k OBROVSKÉ ÚLEVĚ a mnohdy se zmírní i případná onemocnění či úplně vymizí. Stejnou praxi aplikuji i u rodičů, jejichž děti jsou často nemocná a výsledkem je opět postupné až úplné vyléčení. Tuto praxi jsem získala nejen skrze svoje vlastní děti, které si léčím sama. 

neboj__cn_______kopie__2_

Jak vedu KOUČINKEM klienta?

Nedávám jen pevné rady a doporučení, ale společně s klientem pro něj hledáme nejvhodnější řešení tak, aby mu celý postup byl co nejvíce PŘÍJEMNÝ a měl JISTOTU, že je vše na nejlepší cestě.

My__len
Partneři projektu