Vedení k cíli - Koučink a Odstranění bloků bránících dosažení cíle


Všechny odpovědi, které chceme znát máme všichni vždy v sobě, občas jen potřebujeme někoho, kdo nám s tím pomůže. Nejefektivnější způsob, jak zlepšit kvalitu svého života je fakt, že si na vše musí každý přijít sám - zkušenosti jsou nepřenosné.

Koučink výživový i psychosomatický poskytuji buď jednorázový nebo dlouhodobý a výsledky pravidelně monitoruji skrze měření na InBody 230, protože TĚLO JE DOKONALÁ INFORMACE a veškerá fyzická i psychická disharmonie se ukazuje na všech částech našeho těla.

Tímto monitoringem vidíme, proč jsou naše výsledky na těle právě takové, jaké v danou dobu jsou. To stejné platí u mé práce pro ODSTRAŇOVÁNÍ BLOKŮ BRÁNÍCÍCH DOSAŽENÍ CÍLE...mentální bloky jsou daleko větší problém, než tuk na těle jako takový a i když se nám podaří např. zhubnout za určitou dobu, většinou se zatučnění na těle opakuje. Proto je ČASTO DŮLEŽITĚJŠÍ JÍT DO PODSTATY PROBLÉMU a následně, jakmile dojde k odstranění, pak i TĚLO REAGUJE POZITIVNĚ A TUKY NEJEN, ŽE ODSTRANÍME, ALE HLAVNĚ SE UŽ ZATUČŇOVÁNÍ PŘESTANE OPAKOVAT. U klienta dochází k OBROVSKÉ ÚLEVĚ a mnohdy se zmírní i případná onemocnění či úplně vymizí. Stejnou praxi aplikuji i u rodičů, jejichž děti jsou často nemocná a výsledkem je opět postupné až úplné vyléčení. Tuto praxi jsem získala nejen skrze svoje vlastní děti, které si léčím sama. 

neboj__cn_______kopie__2_

Jak vedu KOUČINKEM klienta?

Nedávám jen pevné rady a doporučení, ale hledám pro klienta vhodné řešení tak, aby mu celý postup byl co nejvíce PŘÍJEMNÝ a měl JISTOTU, že je vše na nejlepší cestě...to vše za mé stálé PODPORY.

Ve výživě mimo důležité praktické informace vedu klienta K POCHOPENÍ FUNGOVÁNÍ SVÉHO TĚLA v režimu a procesu, který je pro něj srozumitelný "zdravým selským rozumem"...skládáme si tzv. puzzle informací a z celkového "obrázku", kdy klient problematice výživy už rozumí, si s mojí pomocí SÁM URČUJE vzhledem k jeho cíli POSTUP HUBNUTÍ, ZÍSKÁNÍ SÍLY ČI SVALOVÉ HMOTY atd. a celý tento proces MONITORUJI na základě analýzy složení těla na InBody 230, kdy klient jasně vidí jak se jeho tělo mění "černé na bílém" což je přístroj ukazující množství podkožního i viscerálního (emočního) tuku, svalstva, bazálního metabolismu atd. a tímto způsobem MÁ KLIENT TRVALOU JISTOTU, ŽE VEŠKERÉ KROKY JSOU BEZPEČNÉ A JISTÉ VEDOUCÍ K CÍLI.


My__len
Partneři projektu