KONZULTACE, POMOC S ODSTRANĚNÍM BLOKŮ BRÁNÍCÍCH VÝSLEDKU


Všechny odpovědi na naše otázky, které chceme nebo potřebujeme znát, aby se nám dařilo lépe, máme všichni vždy v sobě. Někdy se ale může stát, že si s něčím tak úplně nevíme rady a pak můžeme požádat o pomoc někoho, kdo nám s tím může pomoci.

JAK KLIENTŮM POMÁHÁM TAM, KDE SI NEUMÍ POMOCI SAMI?

CELÝ ÚSPĚCH, POKUD HO CHCEME ZDRAVĚ A NA TRVALO JE V UVĚDOMNĚNÍ, ŽE JSME TĚLO A DUŠE. Jinými slovy, je třeba zapracovat na fyzické i mentální stránce naší osobnosti.

Spolupráci s klientem můžeme rozdělit na 2 fáze:

  1. STABILIZAČNÍ FÁZE - ÚLEVA NA TĚLE I PSYCHICE
  2. ROSTOUCÍ FÁZE - ZESÍLENÍ A ODLEHČENÍ NA TĚLE I PSYCHICE

ZÁKLADEM PRO ÚSPĚCH JE VZÁJEMNÁ DŮVĚRA, SPOLUPRÁCE A HLAVNÍ AKTIVITA NA STRANĚ KLIENTA.

Abychom byli spolu s klientem schopni dosáhnout postupně výsledku (např. zdravě a na trvalo zhubnout tím, že se začne cítit dobře, bude více v pohodě a klidu a tím se mu začne v životě dařit více i v jiných oblastech), je třeba vzít v úvahu, že je to proces a ten může být různě dlouhý (někomu stačí např. 2-3 měsíce k nasměrování a někdo potřebuje pomoc dlouhodobější, např. rok). Také doporučuji vzít to postupně. 

___________________________________________________________________ 

1. STABILIZAČNÍ FÁZE - ULEVA NA TĚLE I PSYCHICE

V této fázi klientovi pomůžeme VELMI JEDNODUŠE A ZDRAVÝM SELSKÝM ROZUMEM POCHOPIT skrze námi sestavené jednoduché informace kde dělal celou dobu chyby ve stravování a pohybu a tím dáme do souladu právě stravu a pohyb. Případně upravíme i chybné nastavení hlavy co se týká stravy a pohybu.  

Při úvodní, zpravidla 2 hodinové konzultaci klienta změříme pro naši společnou výchozí informaci na lékařském přístroji InBody 230 (tělesná a mentální analýza). Tady každý pochopí jak tělo funguje a co konkrétně jeho tělo potřebuje. Ihned po té postupně předáme dále námi zpracované v jednoduché grafické a písemné podobě naše "know-how" na pár listech A4 JAK JÍST A PŘÍPADNĚ CVIČIT pro klientovo další splnění přání nebo výsledku.

Díky tomu tělo velmi rychle zareaguje, klient se zbaví únavy, cítí se celkově lépe, zvýší svoji svalovou hmotu (kdo potřebuje nebo chce), zhubne na útrobním i podkožním tuku nebo naopak kdo potřebuje, přibere a může dojít také ke zlepšení zdrav.stavu apod. Kdo má hlavu srovnanou a umí s ní dobře pracovat, tomu se může dařit po fyzické stránce hubnout nebo přibrat i dál tak dlouho, dokud potřebuje nebo chce.

Klient celé věci už rozumí a umí si správný jídelníček sestavit sám. Aby měl klient stálou JISTOTU, že vše probíhá správně jak má s respektem ke zdraví a spokojenosti, je tu možnost využít další pravidelné návštěvy nebo konzultace (cca 1x za měsíc) spojené opět s tělesnou a mentální analýzou na lékařském přístroji InBody 230.

2. ROSTOUCÍ FÁZE - ZESÍLENÍ A ODLEHČENÍ NA TĚLE I PSYCHICE

Pokud je naše mentalita (hlava) chybně nastavena počátkem našeho dětství a dál (hlavní roli hrají naše emoce), pak nás tělo "nepustí" dál a aby efekt zhubnutí nebo přibrání nebo zlepšení zdravotního stavu úspěšně pokračoval, je třeba tyto mentální bloky uvolnit.

Pokud nejsou hluboké, pak využívám k pomoci mnou osobně vyzkoušené jednoduché praktické rady a návody pochopitelné opět zdravým selským rozumem. :-)

Pokud jsou tyto mentální bloky hlubší, pak selský rozum nestačí a v tuto chvíli používám jednoduchou a velmi rychlou a účinnou metodu "Kvantové techniky", jinými slovy je to emoční terapie, kdy pomůžu klientovi, pokud to sám nezvládne doma emočně se uvolnit a tím se mu výrazně uleví a cesta k dalšímu pozitivnímu výsledku může pokračovat.

My__len
Partneři projektu