Analýza InBody 230


Co zjistí měření na přístroji InBody 230?

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro měření složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá pouze pár minut. Je třeba, aby analyzovaná osoba byla na boso. Není nutné, aby byla bez oblečení, jelikož se na přístroji dá nastavit váha, která se dá odečíst.

Obecně je dáno, že nejpřesnější výsledek dosáhneme při měření na lačno, resp., když opakovaná měření provádíme alespoň ve stejném časovém okamžiku. Jinak je dobré před měřením alespoň 2 hodiny nepít (vodu ani kávu, alkohol nepít den před tím) a minimálně jíst a den před tím neabsolvovat žádnou náročnější fyzickou aktivitu, resp. neabsolvovat žádnou proceduru, která by změnila hydrataci těla. 


INBODY__230

Pro koho jsou tyto informace důležité?: 

Měly by býti pro každého z nás, abychom znali, jak je na tom naše stavba těla a zda nám nehrozí nějaké zdravotní riziko spojené s nadváhou či obezitou a stejně tak z velmi nízké váhy. Obzvláště informace poskytnuté měřením na InBody ocení lidé, kteří se snaží redukovat tělesné tuky, lidé podstupující úpravu stravovacích zvyklostí, lidé držící nejrůznější diety, aby se ověřilo, že jejich úbytky na hmotnosti jsou z tuku a ne ze svaloviny, dále sportovci, lidé po nemoci, ženy po menopauze atd… 

Kontraindikace pro měření složení těla přístrojem In Body:

Analýzu na InBody nesmí podstoupit osoby s kardiostimulátorem, lidé s kovovými částmi v těle a těhotné ženy (menstruace může výsledky měření zkreslit). Složení těla na přístroji In Body je možno zjistit všem osobám ve věku od 6 let.

Analýza složení těla na přístroji In Body nám dává cenné informace, na základě kterých lze upravit Vaše stravovací zvyklosti a pohybovou aktivitu tak, aby odpovídala přímo Vašim individuálním potřebám. 

 

Partneři projektu