Redukce tuku a odstranění bolestí zad


Pan Martin Nedbal (jeho facebookový profil je ZDE) a průběh naší 6 měsíční spolupráce:

- HMOTNOST ze 115 kg na 106 kg

- svalstvo zůstalo stejné

- TUK 27,5 kg na 18,2 kg, tzn. - 9,3 kg 

(průběžné výsledky analýzy na inbody 230 můžete vidět dole pod celým textem)

Jeho vyjádření o průběhu naší spolupráce:

Díky Nutrifit-Petra Drobná jsem docílil své první mety. Skoro 10 kg tuku je fuč a to hlavně díky super spolupráci s paní Petrou.
Pro tento krok jsem se dlouho rozhodoval, hlavní obava byla, abych někomu nenaletěl a více si zdraví nezhoršil. Když se však přidala bolest zad, rozhodl jsem se, že takhle to dál prostě nejde a musím to řešit. Obava plynula hlavně z toho, aby mne někdo nenutil jíst nějaké „zázračné“ preparáty na rychlé hubnutí ….. nestalo se. Po prvním překonání studu a částečných obav jsem si domluvil schůzku s paní Petrou. První sezení odhalilo mimo jiné i to, že mám vysoký viscerální tuk … to už jsem neváhal a vrhl se na věc.
Hned od začátku jsem si stanovil cíle.
1. budu v rozumné míře cvičit
2. nebudu se cpát „pilulkama na hubnutí“
3. budu to dělat tak, aby mne to bavilo
Byl jsem překvapený, co jsem se všechno za jedno sezení dozvěděl o výživě ….. a ono to vlastně není vůbec složité, když se dodržují alespoň základní pravidla. To samé se dá říci i o samotném cvičení. Protože jsem v minulosti hodně sportoval, vím že se dá špatným cvičením i ublížit a člověk si nese následky po zbytek života. Paní Petra mě však naučila jak správně provádět jednotlivé cvičení, jak je důležité správné dýchání atd …. a vida šlo to. Má to však jeden háček, musí vás vést někdo, kdo tomu rozumí a to právě paní Petra je.
V současné době už dělám většinu věcí automaticky a přijdou mi naprosto přirozené a vlastně jen vzpomínám, jak jsem se o své tělo dříve „staral“ … divím se, že jsem vůbec mohl fungovat. Bolest zad je fuč, viscerální tuk je v normě, naučil jsem se základům výživy a cítím se celkově moc dobře. A i ty grilované žebra nebo kolínko lehce zvládnu.
Takže vážení, je to jen a jen na vás ….. dost výmluv a koukejte začít něco dělat ….. a myslete na to, že to děláte pro sebe a vaše tělo se vám v budoucnu za tuhle péči odvděčí.

Závěrem ještě jednu větu …. Paní Petro MOC DĚKUJI, jste prostě člověk na svém místě.


Martin Nedbal


Partneři projektu