Cíl - celkový váhový přírůstek


Podvýživená dívka 15 let - celkový váhový deficit - 19 kg

Fota níže.

Původní měření (22.5.2014):

- svalový deficit-11,1 kg, tukový deficit-8 kg

Nové měření (9.1.2015):

- svalový deficit - 5,4 kg, tukový deficit 5,1 kg (tuk již není třeba přibírat)

Mám osobní zkušenost s jednou zlínskou dětskou psycholožkou, která má mimo běžné děti v péči i mladičké holky se začínající nebo i rozvinutou poruchou příjmu potravy a sama mi přiznala, že s nimi výsledky nemá.

ČASTO TOTIŽ NESTAČÍ CHTÍT, NESTAČÍ JEN ODBORNĚ ZAPRACOVAT NA PSYCHICE...JE PRVOŘADÉ NAJÍT NUTNOU MOTIVACI (v případě jedné z mých mladých klientek je snem stát jednou na pódiu v soutěži "bikiny fitness") a to se stalo MÝM KLÍČEM K ÚSPĚCHU VŮČI NÍ.... JINAK NEBYLO MNOHO ŠANCÍ NA ZDÁRNÝ VÝSLEDEK.

...moje klientka (dnes 16 let) pochopila... je svojí postavou sice drobnější, ale o to stále silnější zevnitř...před půl rokem ke mě přišla spolu s maminkou bázlivá, velmi tichá a nejistá...ve fitku se před ostatními styděla, cvičení pro ni bylo z počátku velmi nepříjemné skrz údajné pohledy druhých....

...DNES...ZA PŮL ROKU, JE Z NÍ SEBEVĚDOMÁ MLADÁ DÁMA, KTERÁ SE VE FITNESS A VE VÝŽIVĚ JIŽ POHYBUJE JAKO VELMI ZNALÁ A HLAVNĚ, POCHOPILA, KUDY VEDE CESTA ...

Navíc má z dřívějšího jiného onemocnění svalový problém s pravým ramenem, které je oslabenější (všimněte si na fotkách), kdy jí lékaři řekli, že dané rameno již do normálu nevrátí.

Údaje z měření jsou myslím dost jasné, ale pro úplnost:

První měření z 22.5.2014:
- Celková váha 50,4 kg
- Svaly 22,9 kg
- Tuk 8,0 kg
- Bazální metabolismus 5 401 KJ (nejnižší nutný energ. příjem/den)
- Sumární hodnoty: - Svalový deficit 11,1 kg
- Tukový deficit 8,0 kg 

Poslední měření z 9.1.2015:
- Celková váha 59,0 kg (nárůst o 8,6 kg)
- Svaly 26,4 kg (nárůst o 3,5 kg)
- Tuk 10,9 kg (nárůst o 2,9 kg)
- Bazální metabolismus 5 926 KJ
- Sumární hodnoty. - Svalový deficit 5,4 kg
- Tukový deficit 5,1 kg ...tuk již netřeba zvyšovat
i když je v podváze (můj tuk je také v podváze,
aby svaly zůstaly stále vyrýsované) Emotikona smile

Toto jsou přesně ty případě, které jsou pro mě a moji práci obrovsky "nakopávací" a motivační a dodávají mi velkou sílu v přesvědčení, že i zdánlivě složitější případy jsou řešitelné, jen je třeba opravdu být chvíli trpěliví a věřit, protože bez víry by snad nešlo dělat vůbec nic!!!

Nejen známí a slavní lidé z oblasti fitness si zaslouží obdiv...na stejné úrovni si zaslouží obdiv i tyto holky, které překonají sami sebe, protože z vlastní praxe vím, že dokud nezabere hlava, je jakékoliv snažení marné i když je odborník sebelepší. 

DívkaPůvodní měřeníNové měřeníHistorie měření


Partneři projektu