Výživová poradkyně Petra Drobná

Ve svých 38 letech, kdy se mi začal celý život bortit jako domeček z karet, jsem ještě netušila, že se mi v mých, dnes 40 letech doslova obrátí můj život na ruby a výsledkem je zatím nejen rozvod po 21 letech, ale začátek v podstatě od úplné nuly, protože jsme majetkově prakticky o vše přišli a ještě v zadlužení začínám tím pádem dá se říct od nuly v pronájmu s 2 našimi dětmi (6 a 11 let). Ale, paradoxně se cítím v životě nejvíce svobodná a tím pádem i šťastná, protože jsem "našla" podstatu sama sebe a dnes vím, že je to to nejcennější, co v životě můžeme získat. :-)

Moje aktuální oblíbené motto: "PO DŘINĚ A ZTRÁTĚ PŘIJDE ODMĚNA NAD OČEKÁVÁNÍ" (na druhé části této věty právě pracuji). :-)

Již od malička jsem nikdy moc nebyla doma, pořád jsem někde "běhala", hrála s klukama fotbal :-), pořádala před domem různé závody a nakonec mě na dobu 10 let (od 9-19 let) naplno pohltila házená, kdy jsem měla možnost díky ní i reprezentovat naši republiku v juniorkách.

Když jsem v 19 letech s tímto sportem skončila i když mě posilovna nikdy nebavila, začala jsem ji přesto jako ÚPLNÝ AMATÉR navštěvovat, protože jsem nemohla být fyzicky nečinná. Později mě FITNESS začalo zajímat víc a víc a já si rozšířila vzdělání tímto směrem oficiálně.

Jenže stále jsem cítila, že tomu něco chybí, že to není dokonalé a po té jsem svoji činnost rozšířila i o vzdělání ve VÝŽIVĚ a po pár letech souvztažné podnikatelské praxe jsem opět dospěla názoru, že i PSYCHIKA patří do tohoto "balíku", která teprve "dokoná tu dokonalost" veškeré spokojenosti a VNITŘNÍHO ŠTĚSTÍ, po kterém toužíme všichni a opravdově. :-)  

Moji práci, resp. pomoc lidem považuji vedle své rodiny za svoje poslání a smysl života. Veškeré znalosti a zkušenosti pocházejí skrze mě, protože jsem přesvědčena, že to, co člověk šíří, by také měl sám dělat. Nalezení VNITŘNÍHO KLIDU A MÍRU V DUŠI SPOLU S VLASTNÍ FYZICKOU SPOKOJENOSTÍ vnímám jako hlavní prioritu našeho života, protože DOKUD NEBUDEME CELKOVĚ SPOKOJENI SAMI SE SEBOU, pak nemohou být šťastní ani lidé kolem nás.

Mým cílem a úkolem je vás nasměrovat k POCHOPENÍ PODSTATY SEBE SAMA ve spojení slov VÝŽIVA, PSYCHIKA A POHYB, naučím vás vyváženému a prakticky uchopitelnému stravování (nejen to) BEZ ZÁKAZŮ A REŽIMŮ A DIET (zdravým selským rozumem) ve spojení s vaším cílem spolu s efektivním a účinným POHYBEM nejen v posilování, naučím vás orientovat se v sortimentu kvalitních a nutričně hodnotných potravin a jako NEZBYTNOU SOUČÁST toho všeho se také zaměřuji pomocí VLASTNÍ INTUICE a tzv. "KVANTOVÉ TECHNIKY" i na vaši DUŠI a fakt, jestli jste ŠTASTNÍ, jak můžete být ŠŤASTNĚJŠÍ, resp. jak eliminovat nebo spíše postupně úplně vyrušit vaše PROBLÉMY A ÚZKOSTI, které vám brání v dosahování vašich cílů a CELKOVÉ SPOKOJENOSTI CELÉHO VAŠEHO "JÁ".

My__len

Základem je pro mě diagnostika na bioimpedančním přístroji InBody 230 a po zhodnocení výsledku klienta je dalším bodem zohlednění veškerých podmínek, které jsou pro klienta zásadní a dostupné (vzhledem k jeho dennímu nebo nočnímu režimu) s navržením nových podmínek k dosažení daného cíle. V součinnosti s tím řeším i případné "bloky" v myšlení, pokud je klient připraven a ochoten jít skrze toto dále.

Moji kancelář najdete aktuálně v Budově PSG, Zarámí 4077, Zlín, 6.patro, dveře č. 611, kde působím. Zde provádím všechny konzultace a měření, ale v případě jakéhokoliv problému je možné setkání i jinde, dle přání klienta. 


Moji kvalifikaci potvrzují získané certifikáty v oboru.

poradce-pro-vyzivu-1308140528_thumb.jpg'Poradce pro výživu' - Nutriacademy s.r.o.
instruktor-fitness-1308140921_thumb.jpg'Instruktor fitness' - Fitness Institut Tonus
nutricni-strategie-v-praxi-1308140303_thumb.jpg'Nutriční strategie v praxi' - Body Face studio Olomouc
sportovni-vyziva-v-praxi-1308141205_thumb.jpg'Sportovní výživa v praxi' - Body Face studio Olomouc
vyziva-pri-smennem-provozu-1308220744_thumb.jpg'Výživa při směnném provozu' - Body Face studio Olomouc
zdravotne-funkcni-trenink-pro-beznou-klientelu-1308140138_thumb.jpg'Zdravotně funkční trénink pro běžnou klientelu' Face Czech Praha
koucovani-trenink-1308135930_thumb.jpg'Koučování - trénink' NutriAcademy, s.r.o.
certifikat-vyziva-deti-v-praxi-1401215607_thumb.jpg'Výživa dětí v praxi' - Body Face studio Olomouc
prakticka-vyziva-deti-6-18-let-–-800-1403080230_thumb.jpg'Praktická výživa dětí 6-18 let' - Institut zdravého životního stylu, s.r.o.
zdrave-nakupovani-–-800-1403080339_thumb.jpg"Zdravé nakupování" - Institut zdravého životního stylu, s.r.o.
zdrava-strava-do-skol-1404214048_thumb.jpg"Zdravá strava do škol" - Institut zdravého životního stylu, s.r.o.
kvantovka-1-1510083034_thumb.jpgKvantová terapie - 1.stupeň
kvantovka-2-1510083126_thumb.jpgKvantová terapie - 2.stupeň

Kdo je vlastně výživový poradce a co dělá?


Jsem je profesionál a otevřený člověk, který vám MŮŽE BÝT PRŮVODCEM (KOUČEM) NEJEN PŘI ZAVÁDĚNÍ NOVÝCH STRAVOVACÍCH NÁVYKŮ, ALE TAKÉ VÁM POMOHU ODHALIT JINÉ, DALŠÍ PŘÍPADNÉ PROBLÉMY, KTERÉ ZJISTÍM (i vycítím), ŽE MOHOU BÝT DŮVODEM JAKÝCHKOLIV VAŠICH PROBLÉMŮ SE SEBOU SAMÝM. Změnit jakékoliv návyky, které vám přinášejí negativní pocity nelze ze dne na den, a proto je velmi vhodná podpora a pomoc někoho, kdo vám celý proces změny co možná nejvíce usnadní a zaměří se co nejvíce na vaší konkrétní situaci a to zcela PŘIROZENĚ PRO VÁS, PROTOŽE PŘIROZENOST (ve stravě, psychice i pohybu) VE SPOJENÍ S DLOUHODOBÝM, resp. TRVALÝM POZITIVNÍM VÝSLEDKEM JE TO, ČÍM SE MOJE PRÁCE LIŠÍ OD VĚTŠINY JINÝCH FUNGUJÍCÍCH V MÉM OBORU. 

Jak Vám konkrétně můžu pomoci?

  • Podrobně prozkoumám, zanalyzuji a zhodnotím váš dosavadní způsob stravování (resp. jakéhokoliv režimu), vysvětlím vám, co můžete dělat špatně a navrhnu vám nové konkrétní možnosti, které pro vás budou opět přirozené (složení, časový rozvrh a zastoupení jednotlivých živin, pro vás přirozená pohybová aktivita atd.).
  • Vytvořím optimální program pro váš cíl (redukce, zvýšení hmotnosti…)
  • Budu vám v období vaší snahy pravou rukou pro podporu a motivaci.
  • Sestavím osobní jídelníček - redukční, nabírání svalové hmoty, tvarování postavy atd. s přihlédnutím k vašim případným zdravotním problémům (např. zvýšený cholesterol, cukrovka, alergie) nebo jiným problémům vztahujících se např. k druhu zaměstnání resp. k vašemu celkovému dennímu nebo nočnímu režimu.
  • NEBUDETE NA TO VŠE SAMI, ale budete mít možnost pravidelných konzultací se mnou, kde se mnou budete moci monitorovat veškeré pokroky.

Jak spolupráce se mnou probíhá?

  • Objednáte se na vstupní konzultaci, kde společně probereme váš životním styl, představy o vašem cíli a podmínky, které k tomu máme k dispozici. 
  • Na základě získaných informací a dohodnutých podmínek vám zanalyzuji dosavadní chyby ve vašem celkovém režimu a v rámci konzultace nebo nového nutričního plánu uzpůsobenému vašim požadavkům a možnostem připravím "změnu", která budu vaší novou cestou...:-) 
  • Pod mým vedením se naučíte orientovat ve světě nutričních hodnot, glykemických indexů a samostatnosti v sestavování vlastního denního menu….nečekejte na zázračnou pilulku – nic takového neexistuje.
  • Délka spolupráce se mnou může trvat do té doby, než zjistíme, že jste schopni se při stravování a cvičení již sami o sebe postarat, a jste schopni si svůj vytyčený cíl samy pohlídat. 
Partneři projektu