Archiv novinekSeminář: 'JAK POZNAT POTRAVINU' aneb BEZ VLASTNÍHO PŘÍKLADU A ZNALOSTÍ NEBUDEME ZDRAVÍ A ŠTÍHLÍ MY ANI NAŠE DĚTI!


Kde: Baťův institut, Vavrečkova 7040, Zlín, 21.6.2016 v 17-19.30 h., cena: 250,- Kč /fota ZDE/ a

Kde: Monsters Cafe and Bar, Rusovská cesta 50-56, Bratislava, 26.3.2016 v 10.00-14.00 h., cena: 10 EU /fota ZDE/

POZNÁTE ROZDÍL MEZI POTRAVINOU A CHEMIÍ?

Mnoho z nás se zajímá o výživu a pohyb, ale umíme tyto znalosti MY SAMI uchopit i v praxi A MÍT VÝSLEDKY? Chceme, aby naše děti jedly zdravě, ale jak je k tomu přivést, když nemají zájem nebo není čas? Jak si tento čas udělat? Není náhodou problém v nás? Potravin je tolik, ale co tedy kupovat? Vyznáte se v nutričních hodnotách potravin a jejich složení? Jsou děti často unavené např. po tréninku? … co s tím?

STYL_RODINN_______kopie

Zřejmě dnes již všichni víme nebo tušíme, že celkový problém životosprávy nejen nás dospělých, ale i dětí je poměrně smutný či alarmující a stále více ohrožující nejen naše postavy, ale hlavně zdraví a díky závěrům ve své praxi nejen s dětmi, ale i běžnou populací (sportovci i amatéři) včetně seniorů bych vás ráda pozvala na moji přednášku. 

Ráda bych pomohla těm, kteří již nechtějí nad tímto smutným stavem jen lamentovat a rádi by svým aktivním přístupem primárně vůči sobě a potažmo vůči dětem přímo ovlivnili jejich další zdárný vývoj vedoucí ke spokojenosti nejen s vlastním tělem, ale i psychické vyrovnanosti v součinnosti s přiměřeným pohybem, protože jsem přesvědčena, že JEN TÍMTO ZPŮSOBEM můžeme být v našich životech spolu s dětmi ŠŤASTNÍ.

Začněme na sobě pracovat, protože jen to je způsob, jak můžeme našim dětem předat to, co je ÚKOLEM RODIČŮ, tzn. nejen OSOBNÍ ŠTĚSTÍ ALE I CELKOVÉ ZDRAVÍ.

Součástí přednášky bude i dobrovolné měření na bioimpedančním měřícím přístroji InBody 230 (poměr svalstva a tuku, bazální metabolismus, rozložení a objem svalstva a tuku po těle, svalový deficit a tukový přebytek, viscerální tuk atd.) Všem bude měření samozřejmě vysvětleno v průběhu semináře. Analýzu osobně doporučuji, aby pro vás byla přednáška co nejvíce přínosná.  


Mimo jiné se v přednášce dozvíte:

- jaké nakupovat potraviny, tak, aby nás vyživovaly a nedodávali jen prázdné kalorie - téma  

- konkrétní ukázky potravin a jejich vysvětlení, zda nutričně i složením vyhovují potřebám  

- jak ovlivnit pozitivní aktivní přístup dětí směrem ke konzumaci kvalitních potravin 

- jak dětem pomoci s orientací ve světě výživy a pohybu (tréninky) 

- téma únavy a přetěžování dětí versus jejich pasivní přístup k životu a pohybu

Petra DrobnáPetra DrobnáPetra DrobnáPetra DrobnáPetra DrobnáPetra DrobnáPetra DrobnáPetra DrobnáPetra Drobná


Partneři projektu