Archiv novinekRozšiřuji svoji praxi o TERAPIE a KOUČINK


S Radkou Růžičkovou jsme se letos chystali na podzimní pohárové soutěže v kulturistice v kategorii "BODYFITNESS"... 

Radka má úžasný svalový potenciál a krásné srdce, takže jsem nepochybovala, že teď na podzim neuspějeme.

r

Z každé naší schůzky jsme se obě těšili .... kromě jednoho...ať jsme zkoušeli cokoliv, stále její tělo nějak stagnovalo a REDUKCE TUKU NE A NE DOSÁHNOUT.

Tím pádem to bylo pro mě jasné rozhodnutí...s dostatečně potřebným časovým odstupem jsem jí nastavila tzv. "sacharidové vlny", kdy jsem věděla, že je to jediný účinný a nejbezpečnější způsob v rámci soutěží, jak tuk rychleji sundat, abychom se stihli řádně na soutěž připravit a posléze i odvodnit.

Když jsme si vše vyjasnili a Radka najela první týden na vlny, záhy mi napsala pro ni šokující zprávu...ŽE JE ASI TĚHOTNÁ, že si dělala test z lékárny, ale že si to půjde hned zítra ověřit. :-)

V okamžik, kdy jsem to dočetla jsem se začala krásně smát a moje okamžitá odpověď zněla cca: "RADY, TO JE NÁDHERA!!! MOC GRATULUJI!!! :-D

Rady to evidentně náladu moc nezvedlo, ale po krátkém čase tuto informaci začala postupně vstřebávat a nakonec mě asi po 14 dnech požádala, jestli se můžeme sejít kvůli těhotenství, protože si není jistá, co si všechno z pohybového důvodu může dovolit a co ne, takže by potřebovala odborně poradit, nehledě na to, že já 2 děti mám a sama jsem do cca 8 měsíce cvičila. :-)

Nakonec jsme si obě v kanceláři mimo jiné poplakali dojetím a radostí. S manželem jsou 7 let (což je zlomové období a znám to i já, kdy jsem se kdysi po 7 letech s mým současným manželem rozešla) a soutěž v bodyfitness byla věc, kterou si Radka myslela, že do života potřebuje, protože nebyla šťastná a cosi jí pořád chybělo, ale opak byl pravdou, nechyběla jí soutěž, ale POCIT ŠTĚSTÍ, které přišlo pro ni v tu nejméně vhodnou chvíli, ale VE SKUTEČNOSTI TO BYLO TO NEJLEPŠÍ, CO PŘIJÍT MOHLO, PROTOŽE PŘESNĚ TOTO REZONOVALO JEJÍMU SRDCI A PŘESNĚ TOTO POTŘEBOVALA.

Kdyby srdce neposlechla a nechala si třeba mimi vzít, na soutěži by možná uspěla, ale stále by tam byly POCITY ÚZKOSTI, o kterých mi říkala, že ji občas trápí a TYTO POCITY BY NEPŘESTALY, resp. BY SE PROHLUBOVALY A V BUDOUCNU BY SE Z TĚCHTO POTÍŽÍ MOHLY OBJEVIT např. ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY RŮZNÉHO CHARAKTERU, protože kde není srdce, tam tělo strádá a NEMOCI A BOLESTI JSOU JASNÝM ZNAKEM TOHO, ŽE V ŽIVOTĚ DĚLÁME NĚCO ŠPATNĚ.

I když nás už nebude spojovat žádná soutěž (i když člověk nikdy neví), dnes obě víme, že se naše životní cesty nerozdělí a zůstaneme v kontaktu stále, protože naše srdce si moc rozumí a já se osobně velmi těším na další maminku, která je v mém blízkém okruhu (mimo Lucku Juřičkovou - Mistryní Moravy a Slezska 2014 a celkově úspěšnou "Bikiny fitness", se kterou jsem svoji kariéru a praxi, v roce 2013 započala. :-)

Proč vám tento příspěvek tak detailně popisuji????

Je to STÁLE OPAKUJÍCÍ SE VĚC - KDYŽ POUŽÍVÁTE PŘI SVÝCH ROZHODNUTÍCH JEN HLAVU, A POTLAČÍTE SRDCE A TO, Z ČEHO MÁTE RADOST OPRAVDOVOU, KTEROU CÍTÍTE TAK HLUBOKO, JAK HLUBOKO JI JEN CÍTIT MŮŽETE, PAK SE NEDIVTE, ŽE VÁM VĚCI NEVYCHÁZEJÍ A ŽE ZE SVÉHO ŽIVOTA NEMÁTE TO SPRÁVNÉ POTĚŠENÍ, ŽE JSTE NERVÓZNÍ, NAŠTVANÍ NA SEBE I SVÉ OKOLÍ, ŽE ŠPATNĚ SPÍTE, ŽE JE VÁM JEDNOU DOBŘE A PAK ZASE ŠPATNĚ apod.

Svoji VÝŽIVOVOU A FITNESS PRAXI rozšiřuji i o TERAPIE odstraňující psych.bloky a nevhodné mentální rodinné vzorce včetně KOUČINKU na konkrétní cíl a pokud cítíte, že bych vám mohla být s čímkoliv nápomocná, bude mi ctí vám pomoci.Partneři projektu