Archiv novinekPřednáška: 'CO MI JEŠTĚ CHYBÍ K POCITU ŠTĚSTÍ?'


Jedním z mých pracovních přání bylo někdy udělat nějakou fajn pohodovou přednášku. Nastala doba, kdy jsem usoudila, že jsem zřejmě připravena :-), protože jsem na nic netlačila a vesmír mi díky tomu tuto možnost poskytl a já jsem toho s velkým potěšením využila. 

Dne 29.10.2015 se tedy uskutečnila moje první přednáška na téma "CO MI JEŠTĚ CHYBÍ K POCITU ŠTĚSTÍ?" (fota viz níže)

I

Pro ty, kdo má facebook, poskytuji TADY odkaz přímo na akci a pro ty, kdo facebook nemají, zde jsou informace:

Přijďte do „NOVÉHO SVĚTA“ jako na START SVÉ „NOVÉ CESTY“ za „NOVÝM ŽIVOTEM“ a objevením nových znalostí, zkušeností a dovedností na pouti k vašemu NEJJITERNĚJŠÍMU OSOBNÍMU ŠTĚSTÍ.

Štěstí nic nestojí, proto je vstup zdarma! :-)

Pojďte si společně se mnou popovídat o tom, co pro vás toto slovo „ŠTĚSTÍ“ znamená.

Jestli je to např. hezké nebo vysportované tělo nebo vyrovnaná psychika nebo spokojený žaludek atd…:-)

Pro každého to může znamenat úplně něco jiného, resp. jsou oblasti, které máme vyřešené, ale jsou i oblasti, kde se stále snažíme a stále se nějak nedaří. Mimo to hraje také rozhodující roli rodina a vztahy s dětmi...pokud to není v pořádku doma pak se často nedaří ani v práci a v životě jako takovém. 

Můžeme projít všemi těmi oblastmi a odpovím vám na cokoliv, co vás bude zajímat. 

Současně toto nefomální setkání spojíme s informacemi o tzv. „zelených potravinách“, které považuji za tu nejpřirozenější „berličku“ ve spojení s celou změnou v životě, pokud jste se tedy pro nějakou změnu UŽ KONEČNĚ OPRAVDU ROZHODLI. :-)

Zde je "Nový svět" - hospůdka, kde se akce koná, (Dlouhá ul. 4310, Zlín)

PROGRAM:

Oficiální zahájení v 17 h.

V 17.00 h.-17.45 povídání o tzv. „zelených potraviných“ – Eliška Sembdnerová

„Zelené potraviny“ mohou být:

- PRO někoho začátek

- PRO jiného poslední puzzle do skládačky zdravého životního stylu

Zelené potraviny jsou prevencí únavy, vyčerpání a civilizačních chorob.

Vyčistí z těla to co už tam dávno nemělo být, doplní tělu vše co mu chybí.

Zelené potraviny dodávají energii, vitalitu, vyšší výkonnost a všechny důležité živiny pro tělo v komplexních poměrech.

Zkušenosti se zelenými potravinami a jejich základní vlastnosti vám předá milá Eliška Sembdnerová. :-)

Již od 16.30-17.45 h. budu i během přednášky všechny DOBROVOLNÉ zájemce měřit za symbolickou cenu 50,- Kč na bioimpedančním přístroji InBody 230 (svaly, tuk, bazální metabolismus, rozložení svalstva a tuku na těle, svalový deficit atd.) a výsledky samozřejmě dostane každý v tisku.

Po přednášce Elišky podrobně vysvětlím výsledky z InBody 230 a event. důsledky vzhledem k fyziologii těla a zdravotnímu stavu a po té odstartujeme detabu a diskuzi k čemukoliv, co vás bude zajímat, co vás trápí, na co jste dosud nenašli správné odpovědi a to vše ve smyslu VÝŽIVY, PSYCHIKY, POHYBU, KONKRÉTNÍHO UŽITÍ ZELENÝCH POTRAVIN PRO NAŠE ZDRAVÍ, tak, aby jste sami postupně zjistili, co vše vám stále brání k tomu PRAVÉMU POCITU ŠTĚSTÍ.

Neručím za to, že stihnu změřit v dané době všechny, proto pro jistotu doporučuji přijít postupně už od 16.30 ať se dostane postupně na všechny (1 měření zabere cca 4 minuty).

Předpokládaný konec v 19 h. (ale člověk nikdy neví – když nemusím, neplánuji). :-)

V hospůdce si můžeme cokoliv dobrého objednat a spojit tak příjemné s užitečným. :-)

Kdo chce, vezme si papír a tužku na případné poznámky, ale hlavně KLID A MÍR V DUŠI, OTEVŘENOST, UPŘÍMNOST A VŠE POZITIVNÍ S TĚMITO SLOVY SPOJENÉ. :-)

Kapacita hospůdky je cca 55 osob, proto doporučujeme pro větší skupinky objednat rezervaci, jinak se pro zbytek návštěvníků jistě najde. 

Petra DrobnáPetra DrobnáPetra DrobnáPetra Drobná a Eliška SembdnerováPetra DrobnáPetra Drobná a Eliška SembdnerováPetra Drobná


Partneři projektu