Archiv novinekPravidelné měsíční semináře: 'SESTAV SI SVŮJ PESTRÝ JÍDELNÍČEK'


Moje pravidelné měsíční semináře s názvem: "SESTAV SI SVŮJ PESTRÝ JÍDELNÍČEK".

Termíny: Zlín - 13.8., 17.9., 15.10., 12.11. (8.30-13.30 h.)

              Praha - 27.11.2016 v Praze (10-15 h.)

S čím odejdete?:  

Konečně pochopíte, co konkrétně Vaše tělo potřebuje. Proč jste za celý život, celé roky nebo posledních x měsíců dělali chyby...PROČ JSTE SE NECÍTILI DOBŘE? PROČ JE VAŠE VÁHA STÁLE JAK NA "HOUPAČCE"? PROČ SE STÁLE NEBO ČASTO CÍTÍTE NAD MÍRU UNAVENÍ? PROČ JSTE NEMOCNÍ NEBO PROČ SE VÁM NEMOCE VRACÍ? PROČ JSTE NEMĚLI NEBO NEMÁTE TAKOVÉ VÝSLEDKY, JAKÉ JSTE OČEKÁVALI, RESP. PROČ NEJSOU VAŠE VÝSLEDKY TRVALE UDRŽITELNÉ? PROČ MAJÍ ŽENY PODSADITOU POSTAVU, KDYŽ CHTĚJÍ MÍT TĚLO VYROVNANÉ? PROČ SE NĚKDO MŮŽE CPÁT A NEPŘIBERE A NĚKDO PŘIBERE I "ZE VZDUCHU"? :-)

...a mnoho dalšího aktuálního co vás trápí včetně psychosomatiky. Samozřejmě odejdete s tím, kolik a čeho můžete za den sníst vzhledem k vašemu konkrétnímu cíli.

Kapacita pouze 13 zájemců.

Je nutné, aby měl každý svůj notebook. 

Přirozenou součástí bude velmi detailní analýza vašeho těla na InBody 230 (svaly, tuk, rozložení tuku po těle, bazální metabolismus, viscerální tuky, otoky...), bez které se dnes žádný profesionál neobejde, protože díky tomu také pochopíte všechny výše uvedené otázky a troufám si poznamenat, že možná i více, než samy očekáváte. :-)

CENA: 690,- (Zlín), 750,- (Praha)

Závazné přihlášky prosím na info@petradrobna.cz. Úcast na semináři bude zajištěna pouze po provedené platbě na účet.

Seminář bude velmi výživný, připravte se na smršť informací...odejdete s OTEVŘENOU MYSLÍ A PROHLÉDNUTÍM, JAK NAŠE TĚLO FUNGUJE A JAK JE DOKONALÉ A POKUD SE K NĚMU CHOVÁME TAK, ŽE MU CHCEME ROZUMĚT, OBDARUJE NÁS TĚLO TAK, JAK SI PŘEJEME NEBO NAOPAK, POKUD "PŘESLECHNEME" INFORMACE, KTERÉ VYSÍLÁ, DOSTANEME PRAVÝ OPAK...ALE AŤ JE TO JAK CHCE, KAŽDÝ PROBLÉM JE ŘEŠITELNÝ.

Jedno z mého oblíbeného motta: "PROBLÉM = SKRYTÝ POTENCIÁL!"

Seminář


Partneři projektu