Archiv novinekPravidelná setkávání s názvem: 'KDYŽ SE ŽENY POTKÁVAJÍ...'


My všichni jsme dokonalé bytosti, ale my ŽENY jsme přece jen VÝJIMEČNÉ…máme obrovské dary - CITLIVOST, obrovskou INTUICI, LÁSKU a všemi těmito dary UMÍME LÉČIT.

Ale dokud nevyléčíme nás samotné, nemáme možnost léčit a dělat šťastnými ani milované kolem nás (muži, děti atd.) ani nikoho dalšího. Cítíme se unavené, přetížené, často s kily navíc a často vnitřně velmi nešťastné.

ZENSKE_KRUHY_____Hradi__t_______kopie

Ženy – manželky – matky – dívky – důchodkyně - podnikatelky - BOHYNĚ :-), zvu vás k sobě do poradny na OTEVŘENÉ SDÍLENÍ, v čem si nevíte rady: 

- VÝŽIVA – její pochopení a jak s ní zacházet v roli ženy či matky či manželky (partnerky), sportovce či podnikatelky tak, abychom se cítili dobře a krásné pro sebe samu. 

- PSYCHIKA - jak využívat naši nepřekonatelnou intuici a talent a nadání v běžných denních starostech nejen vůči sobě, ale i vůči všem ostatním, tak, abychom se často necítili vyčerpané nebo naopak znuděné nebo celkově zoufalé v situaci, ve které se nachází většina z nás. 

- POHYB – pochopit zákonitosti příjmu a výdeje, abyste si nevědomě neubližovali (což se děje často), ale naopak, aby jste přijali pohyb pro vás za zcela přirozený a radostný skrze který objevíte nejen vlastní potěšení, ale také to bude prostředek k dosažení pro vás krásného těla, které si zaslouží každá žena. 

- ROLE MATKY ČI MANŽELKY ČI PODNIKATELKY – váš manžel či partner je vaším zrcadlem a jde jen o pochopení toho, proč vám na něm stále něco vadí, protože jen díky němu zjistíte, proč nejste stále spokojená.

Pomohu vést tato PRAVIDELNÁ SETKÁVÁNÍ (1x týdně), protože jsem si jista OBROVSKOU POTŘEBOU NĚČEHO TAKOVÉHO.

Mým velkým přáním a touhou je pomoci ženám, které již CHTĚJÍ ZA SVŮJ ŽIVOT KONEČNĚ PŘEVZÍT SVOJI ZODPOVĚDNOST a současně je to příležitost ke sdílení s ostatními ženami, protože každá z nás řeší problémy velmi podobného charakteru. 

Kde: REMAX, Stojanova 508, Uherské Hradiště nebo v Uherském Brodě (konkrétní místo bude vždy upřesněno předem) 

Kdy: každý čtvrtek od 17-19 h.

Kdo má zájem, přihlaste se prosím závazně na můj mail info@petradrobna.cz nebo http://www.petradrobna.cz/kontakty.

Cena: 250,-


PoradnaPoradna


Partneři projektu