Články
ROZHODNI SE!


"Lituji toho, že i když jsem měl(a) šanci, nic jsem neudělala."

j__

Jsou chvilky, kdy si tu větu řeknete?

JEDNODUCHÉ ŘEŠENÍ - SVŮJ ŽIVOT MŮŽETE ZMĚNIT KDYKOLIV!!!

Změňte a měňte svůj život prvním krokem - PRVNÍ změnou, pak DRUHOU, TŘETÍ , pak DALŠÍ, pak zase DALŠÍ...postupně se otevře vaše mysl a tím i vaše neomezené možnosti a veškerý potenciál...❤

Pokud se mnou budete souhlasit, vylepte si toto moje 15-tero /viz níže/ na lednici nebo si to každý den přečtěte před spaním...dle zákonu přitažlivosti..."CO VYSÍLÁTE, TO SE VÁM TAKÉ VRACÍ"...se veškerá buď negativní nebo pozitivní energie opět vrací k původnímu člověku.

Příklad pro použití:

Chcete např. ZHUBNOUT?

Představujete si, že jednou zhubnete, že jednou oblečete velikost 38 nebo 40? Že jednou toho dosáhnete? Představujete si to každý den, tuky se drží, říkáte si: "no, možná to nějak nefunguje, možná něco dělám špatně...!"
Jste v tuto chvíli ve stavu "VÍM"? 

VÍM, ŽE HUBNU? Asi ne, že? No, možná proto to nefunguje. :-)

Uvedu vám svůj vlastní příklad, kdy jsem sama zjistila (samozřejmě až po té, kdy jsem dokonale pochopila jak tělo funguje v závislosti na příjmu a výdeji), že já jsem nikdy vlastně neprahla po svalnatém těle s minimem tuku. 

Vždy jsem od malička VĚDĚLA, že chci stále cvičit, VĚDĚLA jsem, že i ráda běhám, VĚDĚLA jsem, že miluji být v pohybu, ale taky jsem VĚDĚLA, že si pak moc ráda sednu a lehnu a odpočinu a VĚDĚLA jsem, že využiji každou příležitost dobře a chutně se najíst Emotikona smile...nevědomě jsem vlastně dlouhé roky střídavě tělo odměňovala prostřednictvím POHYBU a následně JÍDLA a pak taky POLEŽENÍČKA V POSTELI NEBO JINÝM RELAXEM tudíž jsem nevědomě vyjadřovala že VÍM, že svoje tělo miluji, že VÍM, že k tomu všemu cítím velkou míru sebelásky...

... a JAKÁ JE REAKCE TĚLA? ... DALO MI TO, CO MI DÁT CHTĚLO BEZ "ZATNUTÝCH ZUBŮ" ANIŽ BYCH SI DÁVALA KONKRÉTNÍ CÍLE A TERMÍNY. 

Taky ale musím napsat, že jsem od malička velký pozitivista a málo kdy jsem si připustila nějaké větší překážky. 

Moje 15-tero tedy zní: 

1. VYKAŠLETE SE NA SROVNÁVÁNÍ SE S NĚKÝM!

2. NESNAŽTE SE KOHOKOLIV PŘEKONÁVAT.

3. ZÍSKÁVEJTE TEOR.ZNALOSTI O TOM, JAK TĚLO FUNGUJE, CO V DANÝCH CHVÍLÍCH POTŘEBUJE A PAK TO ZAČNĚTE PRAKTIKOVAT.

4. V SOUVISLOSTI S PŘEDCHOZÍM BODEM ALE MÉNĚ ČTĚTE "ODBORNÉ" ČLÁNKY A ČERPEJTE ZE SRDCEM (intuicí) OVĚŘENÝCH ZDROJŮ PŘI STÁLÉM POUŽITÍ ZDRAVÉHO SELSKÉHO ROZUMU PODPOŘENÉM OPĚT NAŠÍ PŘIROZENOU INTUICÍ (srdcem).

5. ORIENTUJTE SE CO NEJVÍCE NA PŘIROZENOST POTRAVIN (méně "aditiv" - přídatných látek, éček, sladidel, glutamátu sodného...laicky řečeno, čím méně složek potravina má, tím více přirozená je a tím pádem je logicky nejlépe prospěšná pro naše tělo). :-)

6. PRAVIDELNĚ UŽÍVEJTE NEJKVALITNĚJŠÍ tzv. "ZELENÉ POTRAVINY", PROTOŽE TY JSOU TÍM NEJPŘIROZENĚJŠÍM A NEJKOMPLEXNĚJŠÍM ZDROJEM VŠECH VITAMÍNŮ A MINERÁLŮ, VLÁKNINY A STOPOVÝCH PRVKŮ, KTERÉ NAŠE TĚLO POTŘEBUJE. 

7. V NÁVAZNOSTI NA PŘEDCHOZÍ BOD TYTO POTRAVINY VYMĚŇTE ZA VŠECHNY SYNTETICKÉ DOPLŇKY STRAVY A LÉKY Z LÉKÁREN ...já osobně vám zaručuji, že "ZELENÉ POTRAVINY" (JEČMEN A CHLORELA) vás uzdraví nejen lépe, ale i rychleji a hlavně NAPOŘÁD!!! 

8. NEDĚLEJTE STEJNÉ VĚCI JAKO OSTATNÍ JEN PROTO, ŽE TO DĚLAJÍ DÉLE (pač to neznamená, že to dělají nejlíp).

9. MAKEJTE HLAVNĚ S RADOSTÍ A JEN TEHDY, KDYŽ NA TO MÁTE CHUŤ A ENERGII

10.JEZTE PŘI VÝDEJI OD RÁNA DO VEČERA - je to klasická jednoduchá rovnice výměny energií.11. NASLOUCHEJTE LIDEM A PŘÁTELŮM - na nich krásně zjistíte vlastní chyby - ty se vám zrcadlí a pak tyto chyby jednu za druhou vyrušíte a nahradíte nových způsobem přemýšlení. 

11. UVAŽUJTE V ROVINĚ "MÁM" a ne "CHTĚL(A) BYCH" nebo "PŘEDSTAVUJI SI".

12. KONEČNĚ TAKY KONEJTE, POKUD SI ŘÍKÁTE "JÁ CHCI" nebo "JÁ POTŘEBUJI" - TAK NETVOŘÍTE, JEN STOJÍTE NA MÍSTĚ".

13. NAUČTE SE UVAŽOVAT VE "VELKÉM", PAČ UŽ JEN MYŠLENKA NA MENŠÍ VĚCI VÁS NECHÁ TAM "DOLE".

14. NEČTĚTE STÁLE JEN CITÁTY - HLAVA VÁM PŘÁNÍ NESPLNÍ - PRAVÁ MOTIVACE NENÍ UKRYTA VE VAŠICH AMBICÍCH, ALE SRDCI A VŠECH OSTATNÍCH SMYSLECH!

15.NAJDĚTE SI VELMI PODOBNÉ LIDI SE STEJNÝM SMÝŠLENÍM. TI, KTEŘÍ SI NEUSTÁLE NA COKOLIV STĚŽUJÍ, VÁM BEROU VAŠI POZITIVNÍ ENERGII A POKUD CHCETE BÝT ŠŤASTNÍ, NEGATIVNÍ VLIVY SNIŽTE NA MINIMUM.

Pokud se vám vaše přání stále nevyplňují, stále děláte v něčem ať už výživě nebo přístupu k věci CHYBU! Pokud do toho máte ještě i ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY JAKÉHOKOLIV RÁZU, pak to platí DVOJNÁSOB.

Někdo musí spadnout na samé dno, aby se teprve odrazil a chtěl být šťastný, někdo se vzpamatuje brzy, tam pak tolik trpět nemusí. Někdo se nevzpamatuje nikdy...každý si může vybrat...

VŠE JE ALE ŘEŠITELNÉ!!!

Buď můžete věci řešit sami nebo vám pomohu já postupně najít vaši pravou cestu tak, aby vás život už konečně začal bavit, pomohu vám odstranit důvody, které vedou k tomu, že stále nemáte dostatek odvahy udělat nutnou změnu ...bude mi ctí být na té cestě s vámi.Partneři projektu